na forum mam wgranego moda Yellow Card 1.4.8 PL
Szukalem tutaj na forum ale nie znalazlem takiego czegos ze... jest dodatkowa strona gdzie kazdy moderator moze napisac dlaczego dal ostrzezenie userowi. Czyli moze napisac normalnie tekst:)
W download widzialem wersje 1.4.12 PL i czy tam ta opcja jest?
A jak jest to czy nie da sie do mojej wersji tego dodac bo odinstalowanie tego moda troche potrwa