Rejestracja: 21 Wrz 2006, 20:04 Posty: 26 Miejscowość: z nienacka
Czy istnieje możliwość aby nowe wypowiedzi na forum były wpisywane jako formularz. Chodzi mi przede wszystkim o ogłoszenia. Mogestworzyć całkiem nowe forum jeśli nie da się podzielić istniejącego na zwykłe posty i na formularze. Ale czy jest taka mozliwość aby nowy post był w ściśle określony sposób wpisywany?
np.
1.Rodzaj: ........
2.Cena: ......
itd
Odpowiedzi
Wysłany: 22 Wrz 2006, 15:19
href
Rejestracja: 10 Sie 2006, 13:03 Posty: 409 Miejscowość: Ostrowiec Św. Pochwały: 49
powiedz jeszcze w jaki sposob mają być wyświetlane te dane (rodzaj, cena) tzn. gdzie dokladnie one mają być - nad trescią posta, pod trescią posta czy gdzie?
jak mnie ktos nie uprzedzi to moze dzisiaj na wieczor albo jutro ci to zrobie