zainstalowałem topics_anywhere.php, forum mam w katalogu
forum - nie w
phpBB2 mimo że ścieżkę mam dobrze wpisaną
Cytuj:
<script language="JavaScript" type="text/javascript"
src="http://www.mojastrona.net/forum/topics_anywhere.php?mode=show&f=a&n=20&r=y&so=d&b=4&ch=30&chw=e"></script>
gdy klikam na nazwą topica przekierowuje mnie na
http://www.mojastrona.net/phpBB2/topics ... php?.......
przeszukałe wszystkie pliki topics_anywhere.php opcją search i nawet nie znalazłem słowa
phpBB2 zeby je zamienić na
forum
ktos mógłby coś poradzić
[ Dodano: 05 Kwi 2007 14:43 ]jest jakaś rada na usunięcie krzaczków, zdaje się tam jest plik z polską wersją tylko do czego on służy, skoro wgrywam ten plik i nie ma polskich znaków