Witam
Mam problem.
Gdy ktoś chce dodać do forum zdjęcie w poście i przekracza ono jakiś rozmiar to wtedy tworzą się miniatury, jednak ich kolory się psują (jakby zmieniało się na 8 kolorów albo i mniej...) a do tego linki z pod miniatur nie prowadzą do zdjęć.
Czy ktoś umie to naprawić?
Albo chociaż jak wyłączyć miniatury, tzn żeby pokazywało oryginalne zdjęcie.
Pozdrawiam.
mozesz wylaczyc tak : PA > Rozszerzenia > Specjalne kategorie i tam sie pobaw. Niestety z tymi kolorami to nie wiem, moze cos zle na serwerze jest ustawione.
Daj biedakowi rybę, a zje ją i będzie głodny. Daj biedakowi wędkę, a sam sobie bedzie łowił ryby!