Mam problem z modyfikacja
SpellingCow.
Modyfikacje bez problemow zainstalowalem, jednak po kilku godzinach zechcialem z niej zrezygnowac...
Oczywiscie przezorny jak zawsze mialem kopie zapasowe zmienionych plikow.
I teoretycznie wszystko OK. Przywrocilem kopie zapasowe i modyfikacji nie ma.
Jakiez jednak bylo moje zdumienie, gdy probujac wyslac wiadomosc (post) caly czas dostaje komunikat "Nie mozesz wyslac wiadomosci tak szybko po drugiej".
Najgorsze jest to, ze taki komunikat otrzymuja wszyscy userzy, nawet Ci, ktorzy nie logowali sie kiedy modyfikacja byla na forum.
Z gory dziekuje za pomoc,
dENO
Ps. Odnosze wrazanie, ze pomylilem fora. Prosze o ewentualne przeniesienie.