mam problem stworzyłem forum wszystko ustawilem lecz gdy chcę avatar z innego serwera pisze "Nie można było połączyć się z podanym przez Ciebie adresem"
[ Dodano: 13 Cze 2006 14:15 ] niech ktos odpowie
Odpowiedzi
Wysłany: 13 Cze 2006, 21:47
toszcze
Rejestracja: 14 Maj 2005, 15:19 Posty: 5
Poprobuj ze zmiana chmod dla zdalnego avatara - byc moze to jest przyczyna.
A tak w ogole to nie powinno sie zezwalac na zdalne avatary. ;)
Wysłany: 15 Cze 2006, 10:03
mondo
Rejestracja: 12 Cze 2006, 18:22 Posty: 2
jestem jeszcze noobek w tym i zabardzo nie czaje jak to zrobic
[ Dodano: 15 Cze 2006 11:22 ] mniej więcej juz wiem ale który plik jest od avatarów
chyba 'zalewasz", czy on tę zmianę uprawnień do avatara (pliku) ma wykonać w trakcie wyświetlania mondo spróbuj użyć adresu avatara w przglądarce, jeżeli podałeś dobry adres to powinien wyświtlić sie avatar.