Widok do druku
| « Poprzedni temat | Następny temat »
Temat
-
Wysłany: 11 Lip 2007, 12:45
HitcH


Rejestracja: 15 Wrz 2006, 14:31
Posty: 113
Miejscowość: Zabrze
Pochwały: 2
Witam
i prosze o ocene strony o katastrofie w czarnobylu jak i mieście Prypeć
www.pripyat.pl
www.e-windows.info - Centrum Windows
www.firefox.net.pl - Centrum Firefoksa
Odpowiedzi
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości