Witam Was!
Chciałem wprowadzić możliwość polecania forum znajomym. Wiem, że trzeba utworzyć pole adv_person ale nie mam pojęcia co dalej, jak to skonfigurować, aby każdy w profilu miał swój własny link do polecania i naliczało mu osoby?
Bardzo proszę o pomoc!