witam
mam forum na domenie www.costam.com mam intro i chcialbym zeby po wejsciu na www.costam.com najpierw wywalilo intro a potem nastapilo przejscie na strone forum
troche juz sie zamotalem w tym i prosze o rade jak to najprosciej zrobic
pzdr
A można zrobic takie cos, że jak userzy wejda na adres numerant.info to bedzie obrazek - a admin zeby tylko mial dostep do forum, a jak skoncze porzadkowac to zeby juz wtedy userzy mieli dostep???