Widok do druku | « Poprzedni temat | Następny temat »
Uwagi moderatora Dabroz (dodane 11 Sie 2006, 21:36):
Ostatnio edytowany przez Dabroz, 11 Sie 2006, 21:36, edytowano w sumie 1 raz
AIFM [1%] - kiedyś powstanie
Per aspera ad astra!
Nie udzielam pomocy poza forum
Kanał IRC: #phpbb @ irc.ircnet.pl
Powróciłem i będę siać zniszczenie...
Wymiana linków - Wypozycjonuj za darmo swoją strone!
Jak nie to nie, łaski bez...
pozdrawiam
Kocioł
Wiosna na StylerBB.net - www.stylerbb.net - StylerBB.net
Pomagam tylko na forum!
pozdrawiam
Kocioł
Per aspera ad astra!
Nie udzielam pomocy poza forum
Kanał IRC: #phpbb @ irc.ircnet.pl
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości