abc to moja pomyłka Tą modyfikacje ja doprowadziłem do stanu używalności, bo wcześniej ni cholery nie działała. Były z nią masy problemów. Np. w cały skrypcie były używane zmienne stałe a nie globalne... Dodatkowo dodałem zabezpieczenia lekkie
Także jesli Orion to czyta niech poprawi w paczce tego średnika
// done :) - *Orion
Jak nie to nie, łaski bez...
Wysłany: 21 Cze 2006, 16:43
NUJU
Rejestracja: 20 Mar 2006, 18:13 Posty: 1117 Pochwały: 59
Czy nie wiecie jak mi pomóc? Proszę!!!!
P.S. Problem rozwiązany, podałem złą ścieżkę pliku