Wiec mam taki problem:
Sciagam skina z www.phpbb2.pl i wrzucam na serwer to odpowiedniego folderu i pozniej jak chce zmienić w PA to niema tego skinu do wyboru.
link do forum http://calctc.com/forum/index.php co mam zrobić?
Odpowiedzi
Wysłany: 20 Cze 2006, 09:21
roadway
Rejestracja: 13 Maj 2005, 23:54 Posty: 1184 Pochwały: 153