po sciągnięciu katalogu z rangami rozpakuj go potem wrzuć katalog o nazwie np ranks (w którym będą twoje rangi) na server do katalogu images który znajduje się w głównym katalogu forum. Następnie wchodzisz do panelu administratora (ACP) po lewej stronie masz tabele na dole są "użytkownicy" i masz tam
rangi wchodzisz tam i tam wszystko sobie ustawiasz sciezke do rangi podajesz tak : images/ranks/nazwa_rangi.gif
Wgram forum, zainstaluje modyfikacje, przetłumacze mody na język polski etc.
http://vw-polo-forum.pl