Witam,
Słyszałem kiedy albo gdzieś przeczytałem, że podobno istnieje możliwośc na forum phpbb na wczytywanie uzytkownikow ze strony. Tzn np jakktos sie zaloguje na mojej stronie to automatycznie na forum phpbb jest zarejestrowany. To ejst wygodny sposob bo nie kazdy lubi dwa razy sie rejestrowac. I chciałbym się s zapytac, jak można takie cos zrobic ze jak ktos zaloguje sie u mnie na stronie to ma rejestr na forum?? thx za wszystkie porady i odpowiedzi. Naprawde bardzo potrzebna mi ta pomoc
,,Żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce''