Rejestracja: 26 Mar 2006, 10:38 Posty: 23 Pochwały: 1
Witam Nie moge normalnie wejsc do panelu admina. Tzn gdy klikam na link wyswietla mi ze takiej strony nie ma, dopiero gdy wykasuje kawalek adresu "/admin" wchodzi bez problemu. Czy mozna to jakos napawic?
Odpowiedzi
Wysłany: 26 Mar 2006, 10:55
roadway
Rejestracja: 13 Maj 2005, 23:54 Posty: 1184 Pochwały: 153
A może w linki masz https:// ??
Wysłany: 26 Mar 2006, 11:04
raasteer
Rejestracja: 26 Mar 2006, 10:38 Posty: 23 Pochwały: 1
Nie, nie mam. Gdzies czytalem ze to jest taki blad phpbb. Zastanawiam sie czy nie mozna gdzies tego naprawic. Tylko nie wiem w ktorym pliku tego szukac.
Wysłany: 26 Mar 2006, 11:06
roadway
Rejestracja: 13 Maj 2005, 23:54 Posty: 1184 Pochwały: 153
Rejestracja: 26 Mar 2006, 10:38 Posty: 23 Pochwały: 1
Nie to juz zrobilem. Odrazu po instalacji forum mialem prblem z logowaniem, myslalem ze to wina ciastek ale po zmianie pliku functions.php logowanie dziala bez zarzutu. tylko ten panel admina... Forum mam na www.yoyo.pl Adres forum www.break.yoyo.pl