a czy w ogóle //ort ktokolwiek może edytować posty ??
bo jeśli nie i pojawiaq się "Nie ma takiego postu" czy coś takiego to prawdopodobnie nie wykonałeś jakiegoś zapytania, bądź gdzieś zrobiłeś błąd... chyba w functions_post.php
Jak nie to nie, łaski bez...
Wysłany: 17 Mar 2006, 15:33
adiakanus
Rejestracja: 19 Lut 2006, 12:40 Posty: 78
Ja jako admin moge, ale czy użytkownicy mogą to nie wiem...
Hmm tylko ciekawe jakie zapytanie bo nie znam sie na tym, ale napewno wszystko wrzucałem