Widok do druku | « Poprzedni temat | Następny temat »
Uwagi moderatora Dabroz (dodane 11 Sie 2006, 21:36):
Ostatnio edytowany przez Dabroz, 11 Sie 2006, 21:36, edytowano w sumie 1 raz
be polite and - SHUT THE F*CK UP.
Pomagam jedynie na forum!
Per aspera ad astra!
Nie udzielam pomocy poza forum
Kanał IRC: #phpbb @ irc.ircnet.pl
Ten post zostal napisany przez milosnikow misiow koala. Jesli nie jestes milosnikiem misow koala to nie korzystaj z wiedzy zawartej w tym poście.
http://www.sp.lezany.pl/forum
Pozdrawiam, Jarosław 'jaro9' Wasilewski
Wiosna na StylerBB.net - www.stylerbb.net - StylerBB.net
Pozdrawiam, Jarosław 'jaro9' Wasilewski
Pomagam jedynie na forum!
be polite and - SHUT THE F*CK UP.
Pozdrawiam, Jarosław 'jaro9' Wasilewski
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości