Mam na forum ShoutBox'a by Przemo i brakuje mi jednej opcji: blokady spamowania (Interwał Anty-Floodowy). Jest do tego jakiś mod albo nawet gotowe ustawienie?
Szukałem jak tylko potrafię, ale znalazłem tylko taką blokadę dla normalnych postów. Nie znam się zbytnio na php pomoże ktoś?
przeciez w SB by Przemo jest interwal antyfloodowy...
Pomocy nt. forum lub/i php udzielam tylko na forum.
Wysłany: 26 Lut 2006, 23:05
igor
Rejestracja: 18 Lut 2006, 14:43 Posty: 22
Dokładnie, pojawia się nawet komunikat:
Cytuj:
Nie możesz wysłać nowego postu tak szybko po poprzednim, zaczekaj chwilę i spróbuj ponownie
Wysłany: 27 Lut 2006, 07:07
RomanX
Rejestracja: 18 Paź 2005, 17:01 Posty: 7
Serio? No to w takim razie gdzie to jest? Bo w PA w zakładce "Shoutbox" nie ma nic podobnego. Gdzie się to zmienia? Ta blokada pisania postów działa poprawnie, ale nie w SB...