
Witam, mam problem, zainstalowany Cr 2.0.3 , i jak wiadomo była tam bardzo duża ingerencja w plik admin/index.php
Chciałem sobie wgrać moda którego miałem kiedyś, jego opis
Cytuj:
MOD DESCRIPTION :
# ZA POMOCA TRZECH PRZYCISKOW ADMINISTRATOR BADZ MODERATOR
# MOZE ZBANOWAC UZYTKOWNIKA, ODBANOWAC LUB TEZ DODAC MU
# OSTRZRZENIE. W PA MOZNA USTAWIC PO ILU WARNINGACH USER
# ZOSTANIE AUTOMATYCZNIE ZBANOWANY
I tam mam tak do edycji admin/index.php
Kod:
#
#-----[ OPEN ]--------------------------------------------
#
admin/index.php
#
#-----[ FIND ]--------------------------------------------
#
default:
$location = $lang['Forum_index'];
#
#-----[ BEFORE, ADD ]-------------------------------------
#
case PAGE_WARN:
$location = $lang['Warn_index'];
$location_url = "warn.$phpEx";
break;
#
#-----[ FIND ]--------------------------------------------
#
switch( $onlinerow_guest[$i]['session_page'] )
{
#
#-----[ AFTER, ADD ]---------------------------------------
#
case PAGE_WARN:
$location = $lang['Warn_index'];
$location_url = "warn.$phpEx";
break;
I tu moja prośby czy mógłby ktoś to dopasować do pliku admin/index.php zawieracjacego Cr 2.0.3 (bo tam była duża ingerencja i w/w komendy już nie istenieją)
Byłbym wdzięczny - ku chwale pokoleń
[ Dodano: 12 Gru 2005 14:26 ]Z tego co wdzię to jeszcze tu były zmiany, bo cały plik w Cr był nowy i tutaj taki krótki też fragmencik by trzeba było dopasować:
Kod:
#
#-----[ OPEN ]--------------------------------------------
#
viewonline.php
#
#-----[ FIND ]--------------------------------------------
#
switch( $row['session_page'] )
{
#
#-----[ AFTER, ADD ]--------------------------------------
#
case PAGE_WARN:
$location = $lang['Warn_index'];
$location_url = "index.$phpEx?pane=right";
break;
Chyba wszystko, jakby mógł ktoś to dopasowac lub całego moda poprawić byłbym wdzięczny...
[ Dodano: 12 Gru 2005 14:28 ]Dodam tylko że jest to mod
MOD TITLE : BANNED AND WARNING USERS
Autor: roadway
Także może producent tu coś pomoże - byłbym wdzięczny!
[ Dodano: 12 Gru 2005 15:03 ]Znalazłem nawet link
http://www.phpbb2.pl/download.php?d=219 do tego moda, dzieki za ewentulana pomoc!