Witam,
mam zainstalowanego tego moda na forum i wystepuje takie problem ze gdy dany uzytkownik nie ma na swoim koncie zadnego ostrzezenia i chce mu je dac badz inny mod, nie moze.... Skutkuje tylko wpisanie cyfry 1 w PA w zakladce zarzadzania danym userem w miejscu ilosci zoltych kartek przy tym modzie.
Jesli dany user dostal juz wczesniej kartke i ma juz na swoim koncie klikniecie zoltej kartki skutkuje i tylko wtedy dziala dodajac faktycznie 2 ostrzezenie.
Czy to kwestia jakiegos zapytania..
Jak to naprawic
motoryzacja, vt, tuning, 4x4, tapety i galerie samochodowe, newsy, sklep i wiele innych - www.motocity.pl
Reklama na motocity.pl, ponad 35tys odwiedzin na m/c...więcej
Sklep Tuning 24/7