Nie znalazłem a możesz powiedzieć jak się nazywa?
[ Dodano: 09 Gru 2005 16:12 ]Gandalf napisał(a):
Skopiuj wszystko (pliki i katalogi) z zip'a z forum by Przemo. Nie musisz tworzyc zadnych katalogow. Po prostu zgraj to na serwer jak jest. Zadna filozofia. Zadnego kombinowania.
Z przegladarki odpal:
http://members.lycos.co.uk/login/install.phpI postepuj zgodnie z instrukcjami na ekranie. W razie pytan szukaj najpierw na forum (jest o tym nie jeden temat), a potem pytaj.
Budyń napisał(a):
Po zapisaniu tej modyfikacji w danym katalogu automatycznie będzie te 300 modów w Panelu administracyjnym?
Tak.
Czyli musze instalować jeszcze raz forum czy przy tym ekranie co się wyświetli (chodzi o to Z przegladarki odpal:
http://members.lycos.co.uk/login/install.php)Tam mam wybrać aktualizacja?
[ Dodano: 09 Gru 2005 16:15 ]Czyli tak wrzucam folder z tymi 300 modów na server do katalogu phpBB2.Wchodze na
http://members.lycos.co.uk/mój login/install.php
I powinno mi się wyświetlić to okno z instalacją\akualizacją.
Tak mam zrobić?
[ Dodano: 09 Gru 2005 16:58 ]Wystąpił błąd przy aktualizacji bazy danych
CREATE TABLE phpbb_auth_access ( group_id mediumint(8) DEFAULT '0' NOT NULL, forum_id smallint(5) UNSIGNED DEFAULT '0' NOT NULL, auth_view tinyint(1) DEFAULT '0' NOT NULL, auth_read tinyint(1) DEFAULT '0' NOT NULL, auth_post tinyint(1) DEFAULT '0' NOT NULL, auth_reply tinyint(1) DEFAULT '0' NOT NULL, auth_edit tinyint(1) DEFAULT '0' NOT NULL, auth_delete tinyint(1) DEFAULT '0' NOT NULL, auth_sticky tinyint(1) DEFAULT '0' NOT NULL, auth_announce tinyint(1) DEFAULT '0' NOT NULL, auth_globalannounce TINYINT (1) NOT NULL, auth_vote tinyint(1) DEFAULT '0' NOT NULL, auth_pollcreate tinyint(1) DEFAULT '0' NOT NULL, auth_attachments tinyint(1) DEFAULT '0' NOT NULL, auth_mod tinyint(1) DEFAULT '0' NOT NULL, auth_download TINYINT(1) DEFAULT '0' NOT NULL, KEY group_id (group_id), KEY forum_id (forum_id) )
Table 'phpbb_auth_access' already exists
Co to jest?
Po aktualizacji takie coś wyskoczyło