hmm tam nie widze tego, chodzi o to ze chciałem usunac na wlasna reke pola aim, msn itp ktore nie byly mi potrzebne i dodac pola gg i tlen, ale niestety zamiast napisu w edycji profilu "Gadu-Gadu:" mam tyolko ":"
w jakim pliku to zmienić?
[ Dodano: 01 Gru 2005 19:08 ]
chodzi mo o coś takiego, w lang_main jest wszystko dobrze, ale to się nie wyswietla,
na pierwszej pozycji powinno byc "Numer GG", a na 2 "Tlen.pl uzytkownika"
prosze o pomoc