Witam
Ok. pół godziny temu dostałem maila w stylu wejdź na sexpub.pl... Cóż, pomyślałem - spam jak spam...
Poszłem obejrzeć Timebrake'a w siatkówke [:D], wracam, a tam w "spamie" 10 wiadomości od sexpub ;/ Tak, jakby ktoś wysyłał maila ze mną jako nadawcy i mail ten nie trafiał do adresata.
//W tej chwili przyszedł mail:
az napisał(a):
Administrator Az.pl
<admin@az.pl> do root
Więcej opcji 18:02 (1 godzinę temu)
Drodzy Panstwo!
niniejsza wiadomosc jest automatycznym potwierdzeniem otrzymania
zgloszenia w Az.pl, na ktore prosimy nie odpowiadac.
Uprzejmie dziekujemy za wyslane zgloszenie i pragniemy zapewnic,
ze kazde z Panstwa zgloszen zostanie rozpatrzone z nalezyta starannoscia.
Państwa zgloszeniu zostal nadany numer:
EQU-51969-741
ktorego prosimy nie kasowac z tematu wiadomosci.
Powyższy numer pozwoli na zachowanie ciaglosci korespondecji i zapobiezenie
pomylkom komunikacyjnym pomiedzy Panstwem a nasza firma.
W trosce o Panstwa cenny czas, odpowiedz na zgloszenie zostanie wyslana
najpozniej w ciagu 10 godzin roboczych.
W celu sprawdzenia statusu oraz historii zgloszenia prosze wejsc na strone
http://support.az.pl. Aby sprawdzic status zgloszenia konieczna jest prosta
rejestracja.
Odpowiedzi na najczesciej zadawane pytania moga Panstwo znalezc pod adresem
http://www.az.pl/faq.actionCenne wskazowki oraz pomoc dotyczace panelu DirectAdmin znajduja sie na
stronie
http://www.az.pl/help.actionZachecamy rowniez do odwiedzania naszej strony
http://www.az.pl... Czy was też dręczy coś takiego? Jak temu zapobiec?!?!?
//EDIT:
Inny mail...
Cytuj:
intreco
<intreco@intreco.xtp.pl> do SEXPUB.PL
Więcej opcji 17:59 (1 godzinę temu)
twoje og³oszenie zosta³o dodane do bazy og³oszeñ
[ Dodano: 24 Wrz 2005 20:11 ]Prosze bardzo!
Właśnie dostałem e-Mail od pewnego bardzo niezadowolonego pana:
[ Dodano: 24 Wrz 2005 20:14 ]Dalej:
Co ja mam zrobić?!?!?