Widok do druku | « Poprzedni temat | Następny temat »
Nic nie piszę, bo nie wiem co napisać
Nic nie piszę, bo nie wiem co napisać
Pomocy nt. forum lub/i php udzielam tylko na forum.
Nic nie piszę, bo nie wiem co napisać
Pomocy nt. forum lub/i php udzielam tylko na forum.
wszyscy w podpisie reklamują swoje fora ...
to ja napisze: nie wchodzcie nigdy na moje forum bo nie ma po co ... (i linka też nie dam !!! a co !!!)
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości