Rejestracja: 22 Sie 2005, 21:36 Posty: 35 Miejscowość: Kraków
Witam
Coś mi się wydaje, że to totalnie nie ten dział No ale widziałem już tutaj topiki o integracji więc co mi tam...pisze tutaj.
Otóż, czy da się zrobić formularz do odpowiedzi w jakimś określonym temacie na jakiejś stronie html/php ? Jeszcze dodatkowo, żeby po napisaniu posta nastąpiło przekierowanie spowrotem pod jakiś tam podany adres...
pozdrawiam i czekam...
Pozdrawiam
Bajki
Odpowiedzi
Wysłany: 30 Sie 2005, 00:01
Juraviel
Rejestracja: 14 Maj 2005, 20:19 Posty: 55 Miejscowość: że znowu Pochwały: 3
da sie
To prevent, one must first predict.
Wysłany: 30 Sie 2005, 08:32
Bajki
Rejestracja: 22 Sie 2005, 21:36 Posty: 35 Miejscowość: Kraków
Ok...no to skoro wiem już najistotniejszą informacje...to teraz czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak to zrobić ?