Dzień dobry,
pozwalam sobie zakłócić spokój szanownych forumowiczów swoim pytaniem, gdyż niestety nie udało mi się odnaleźć rozwiązania dla swojego problemu.
Mianowicie.. moje forum obecnie stoi sobie niestety na bazie postgresowej v7.0.2 bodajże, jako że mam możliwość uruchomienia mysql'a chciałbym przejść z bazy postgresowej na mysqla bez utraty danych.
Czy ktoś z Was zna rozwiązanie tegoż problemu ?
byc może jakiś konwerter postgres2mysql albo jakiekolwiek inne działające rozwiązanie ?
Z góry serdecznie dziękuję za pomoc.
pozdrawiam cooler_pl
PS.
zapoznałem się zarówno z FAQ jak również z opcją "szukaj"

niestety większość tematów dotyczy trywialnych problemów głownie z mysql.