Nie wiem, jak wygląda sytuacja na tym Forum, ale na najlepszym Forum Supportu jP - http://zsyp.vel.pl - Olo i Bobby robili to za kasę więc nie udostępniają takiego skryptu. Gotowca nie znajdziesz więc raczej napewno.
Wysłany: 28 Sie 2005, 14:54
Silent
Rejestracja: 28 Sie 2005, 14:44 Posty: 2 Miejscowość: Mońki
kurde, szkoda... musze sam kombinować
Wysłany: 28 Sie 2005, 19:40
MunDeK
Rejestracja: 19 Maj 2005, 06:40 Posty: 243 Pochwały: 8