Widok do druku | « Poprzedni temat | Następny temat »
www.forum.helox.pl Forum GSM i nie tylko ![]()
Uwagi moderatora vogiel (dodane 28 Sie 2005, 11:23):
Ostatnio edytowany przez vogiel, 28 Sie 2005, 11:23, edytowano w sumie 1 raz
Nie pisz na gg i tak nie pomogę...
Weź se to na pralke przyklej.
Wgram forum, zainstaluje modyfikacje, przetłumacze mody na język polski etc.
http://vw-polo-forum.pl
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości