Hmm
Dzięki, działa

Masz + ale jeszcze jedno pytanko...apropo bbcode...przez jaką funkcje z pliku bbcode.php (a może innego ?) przepuścić treść posta, żeby został on wpełni zamieniony na html...znaczy np. teraz przepuściłęm przez bbencode_second_pass() i jest kolorowanie, obrazki, linki(w postaci [url][/url]) ale zato np. niema linków...takich, że jak napisze się
www.cos.pl to to nie zamienia się na link tylko zostaje w postaci tekstowej...więc ?
Pozdrawiam
Bajki