Witam. Gdy jest shoutbox by przemo i klikne na nicka osoby która napsiała wiadomosć to cała strona otwiera się w okienku shoutboxa. Da sie zrobić by strona nie otwerała się w okienku shoutboxa tylko normalnie na całej stronie??
Status w budowie!!!
Odpowiedzi
Wysłany: 22 Sie 2005, 18:30
nilhir
Rejestracja: 14 Maj 2005, 08:23 Posty: 1637 Miejscowość: Kraków Pochwały: 106
Rejestracja: 14 Maj 2005, 08:23 Posty: 1637 Miejscowość: Kraków Pochwały: 106
ranks to w shoutbox_view.php
znajdź coś takiego (lub podobnego - ale żeby sie zaczynało tak samo )
'NAME' => color_username($user_id,$name,$rank,$posts,$crc),
i zamien to na
'NAME' => color_username($user_id,$name,$rank,$posts,$style=USERNAME_SHOUT),