No dobra - usunęłam mu moderatora. Obecnie jest tak, że junior admin i moderatorzy są oznaczeni na zielono, z tym, że ten pierwszy ma jeszcze podkreślenie. Jeśli jednak próbuję zmienić kolor moderatora, to niezależnie od tego na jaki zmieniam, junior admin też dostaje taki kolor, tyle, że już bez podkreślenia. Nie wiem dlaczego tak się dzieje
Aha, chyba warto też wspomnieć, że mam forum phpBB by przemo. O tym problemie napisałam również na forum Przemo, ale chyba będę na odpowiedź czekać w nieskończoność

.
Ale wracając do tematu - jeżeli ktoś mi może pomóc, to byłabym bardzo wdzięczna