Mam problem. Mam nowy styl i nie moge w nim zmienić szerokości. Szukałem w całym css. Miałem inny styl i było zmienianiem a tu nie. Macie może pomysł jak to zrobić albo istnieje dodatek ??
Uwagi moderatora dMateusz (dodane 23 Lis 2005, 12:33):
Ostatnio edytowany przez dMateusz, 23 Lis 2005, 12:33, edytowano w sumie 1 raz
Wysłany: 25 Sie 2005, 15:27
Gamis
Rejestracja: 25 Sie 2005, 15:04 Posty: 1
Mam podobny problem co DoctorWeb Nie mogę ustawić odpowiednio szerokości forum ;/
Używam skina Ad Infinitum v1.03
Zreszta zobaczcie co mi wyszło http://members.lycos.co.uk/tehclan/forum/ Chciałbym ustawić szerokość zarówno głównej strony i jak postów tak, aby idealnie zgrało się z logiem.
Pozdrawiam i ze góry dziękuję za udzieloną pomoc.