witam.
mam taki problem:
Mam utworzoną range specjalną
administrator z obrazkiem. Nadałem userowi tą range. I wszystko jest OK. Kiedy dodaje range zwykła "początkujący" z obrazkiem zaczynającą się od 1 posta w profilu admina zamiast rangi specjalnej pojawia się na kolorowy nick (tak jak powinno być) a na dole obrazek i podpis od zwykłej rangi.
tak jest:
Cytuj:
p-mazPoczątkujący

Dołączył(a): 28 Cze 2005
Posty: 4
Skąd: Wrocław
a tak powinno być:
Cytuj:
p-maz
Administrator
Dołączył(a): 28 Cze 2005
Posty: 4
Skąd: Wrocław
I dodam bo to jest dość istotne przed instalacją CR wszystko było dobrze.
pozdrawiam