Po updateowaniu forum do 2.0.16, przy wysyłaniu załącznika na kopii forum na moim domowym komputerze wyskakuje następujący komunikat:
Could not connect to smtp host : 10060 : Próba połšczenia nie powiodła się, ponieważ połšczona strona nie odpowiedziała poprawnie po ustalonym okresie czasu lub utworzone połšczenie nie powiodło się, ponieważ połšczony host nie odpowiedział.
DEBUG MODE
Line : 111
File : smtp.php
Później, kiedy wracam do tematu do którego wysyłałem posta z załącznikiem, okazuje się że mój post jest wysłany i ma poprawnie zapisany załącznik. W czym jest problem?