bylo, wszystkie pliki byly...
ale problem juz rozwiazalem...
skopiowalem ponownie folder ze starego serwera na nowy i dzialalo... przy okazji wyeliminowalem tym sposobem kilka innych problemow zwiazanych min. z grupami, shoutboxem, PA itp...
zostal tylko jeden.. ale odnosnei tego cos juz znalazlem na forum (mowa tutaj o kodowaniu zlym.. chyba to kodowanie)
[ Dodano: 15 Lip 2005 14:36 ]sorry za dwa posty pod soba + odgrzebywanie starego tematu ale nie chcialem zakladac kolejnego o tym samym.
Chodzi o to, ze zainstalowalem sobie nowy styl (greenpar ze strony
www.phpbb.com) i gdy probuje otworzyc strone jakiegos tematu to wyskakuje mi dokladnie ten sam blad co pisalem wczesniej:
Kod:
Template->make_filename(): Error - file does not exist
Sprawdzilem czy sa wszystkie pliki - sa.
Sprawdzilem wielkosc liter - wszystko tak jak byc powinno.
Nie wiem kompletnie co robic...
viewtopic_body.tpl - jest