Witam
Chciałem zaprezentować swoje (nowe) forum - extremalne.com
Forum ma kilka dni i przedwczoraj zacząłem reklamę.
Główna tematyka to sporty extremalne, ale dodałem tez mały Off-Topic z myślą o innych userach z innymi zainteresowaniami...
Chciałbym usłyszeć, a raczej przeczytać co sądzicie o forum. Co poprawić, co dodać ew usunąć. Wiem, że styl jest darmowy, ale wg na razie wystarczy.
Zapraszam wszystkich fanów sportów extremalnych