Widok do druku
| « Poprzedni temat | Następny temat »
Temat
-
Wysłany: 10 Lip 2007, 12:37
almori

Rejestracja: 10 Lip 2007, 12:34
Posty: 2
poszukuję Moda
systemu punktów Elektrody.pl
# Uczestnicząc w dyskusjach na forum:
* za odpowiedź na zadany problem +1.5 punkta
* za nowy temat na forum +0.5 punkta
*
- osoba tworząca temat widzi ten przycisk umożliwiający przekazanie odpowiadającemu +4 punkty
# Poprawne raportowanie wiadomości łamiących regulamin +3 punkty
# Wysyłając załączniki na forum:
* za każdy nowy plik powyżej 250kB +3 punkty
* za każde pobranie pliku przez inną osobę +0 do +1 punkta (prowizja ustawiona automatycznie)
* za każde pobranie pliku przez inną osobę +0.01 do +4.00 punkta (prowizja ustawiona ręcznie przez użytkownika)
# Poprzez link ofiarowanie punktów lub przycisk
każda osoba może przekazać punkty z swojego konta. Poproś użytkowników o ofiarowanie punktów
# Punkty dodawane ręcznie po sprawdzeniu przez administratora (trwa to od 12h do tygodnia):
* Dodaj pliki (5-50 pkt)
* Dodaj pliki przez FTP (5-50 pkt)
* Dodaj ciekawą stronę (10 pkt)
* Dodaj ostatnie nowinki z elektroniki (10 pkt)
* Dodaj artykuł (20 pkt)
* Dodaj projekt (30 pkt)
* Dodaj wsad pamięci (5 pkt)
* Dodaj instr. obsługi (5 pkt)
* Dodaj diagnozę usterki (7 pkt)
* Dodaj laboratoria
dzięki za wszelką pomoc!
pozdrawiam!
[ Dodano: 15 Lip 2007 12:07 ]czy naprawdę nikt nie wie skąd pobrać?
Odpowiedzi
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości