Szukałem i nie znalazłem może przeoczyłem Potrzebuje moda dzięki któremu można by było ustawić limit pobrań załącznika według grupy użytkowników np user 3 pobrane załączniki mod 6 itp. wykorzystany limit byłby dostępny po upływie 24h albo wykorzystane limity byłyby dostępne po północy
wykorzystujesz mod do załączników czy masz przema?
AIFM [1%] - kiedyś powstanie
Wysłany: 07 Lip 2007, 19:33
Vaako
Rejestracja: 06 Lip 2007, 22:10 Posty: 2
Mam forum z modyfikacja Przema ale nigdzie nie widzę by można było przypisać do rangi limit pobrań załączników jak się mylę to proszę o poprawienie mnie