Hmm, problem w tym że na samej stronie (w miejscu gdzie powinien zadziałać topic - wleiłem tam taki wygenerowany kod
Kod:
<script language="JavaScript" type="text/javascript" src="http://www.sagnet.pl/phpBB2/topics_anywhere.php?mode=show&f=a&n=9&jlp=y&a=y&s=y&h='a\'s\'m\'p\'l\&so=d&b=non&lpi=y&t=_blank"></script>
) nie mam żadnego komunikatu poprostu jest pusto, nie ma nic. Jest tylko informacja,że:
Gotowe, ale wystąpiły błędy na stronie.
Ale tak jak już pisałem wydaje mi się ze ktoś (kto rozsyła porno-spam) zablokował coś w skrypcie bo do tej pory wszystko działało ok, dopiero jak zacząłem blokować adresy IP z których dostawałem spam coś się podziało, wcześniej takich problemów nie było
pozdrawiam
Jacek