Dzisiaj interesuje mnie takie rozwiązanie jak Osoba polecająca. Na czym miałoby to polegać? Otóż przy rejestracji wyskakuje dodatkowe okno, nieobowiązkowe oczywiście z możliwością wpisania nicku osoby, która poleciła forum. Ilość osób polecających wyświetlana byłaby w panelu administracyjnym.