Rejestracja: 30 Mar 2007, 16:09 Posty: 36 Pochwały: 1
Witam. Chciałbym zrobić coś takiego jak u jest tu na Forum: Witaj [nazwa usera]. Może mi ktoś podpowiedzić jak to zrobić? Chodzi mi o sam hack co będzie pobierał nazwę "moją" czyli konkretnego zalogowanego użytkownika. Z góry dzięki. Pozdrawiam