Można zmodyfikować skrypt forum przed wgraniem na serwer, ale tylko jak chcesz instalowac on nowa. Jak chcesz uaktualnic tez mozna, tylko trzeba wtedy pliki brać z FTP. Jak chcesz to pierwsze to trzeba:
zainstalowac krasnal'a
uruchomic
wgrac phpbb
zachować katalogi contrib i install
zainstalowac moda
wgrac pliki wszystkie na FTP (łączeni z contrib i install)
wgrac phpbb
usunac contrib i install
dodać zapytania od moda do bazy
Autor postu otrzymał pochwałę
APF 2.0 - patch | phpBB2 r0x | BeerMod 1.0.0 RC3 | My MODs