styl możesz pobrać tutaj:
MylManga demo możesz obejrzeć na stronie:
demo
pozdrawiam
Kocioł
Wysłany: 12 Mar 2007, 18:38
kony
Rejestracja: 18 Lut 2007, 19:57 Posty: 36
troszkę dziwne te style a potrafi ktoś przerobić subsilver?
tak zeby mozna było wstawić logo? tzn na cala szerokosci chodzi mi żeby zlikwidować tytuł forum i odnosniki: rejestracja logowanie itp wstawić na dół pod logo