widziałem na innych forach takie coś nie wiem co to....że jak chce wejść na forum to wyskakuje mi najpierw stronka która każe mi zagłosować w toplistach...dopiero w tedy wpuszcza mnie na forum. Czy ktoś wie jak to się nazywa, gdzie znajdę i jak to się instaluje? prosze o nie kasowanie tematu bo szukałem tego na tym forum ale nie znajde bo nie wiem jak to sie nazywa. Ludzie Help.