Witam. Znalazlem kilka topicow o ustawieniu dostepu do forum tylko zarejstrowanym, lecz ja chcialbym pojsc troche dalej.
Mianowicie mam taki kaprys, aby ustawic na forum (stronie) kilka grup, oraz tym grupom przydzielic dostep wylacznie do jednego "podforum" (tj aby mieli dostep do jednego tylko dzialu i aby jedna grupa miala jedno swoje "podforum").
Dodam ze chcialbym to zrobic nie muszac ustawiac hasla na podforum, ktore trzebaby wpisywac przy kazdym wejsciu.
Mialem taka opcje na poprzendim forum, ktore jednak tworzylo sie automatycznie na
www.p2a.pl, lecz gdy postanowilem zainstalowac phpBB niestety nie moge tego ustawic.
Prosze o podpowiedzi i z gory dziekuje za odpowiedz.