Z uwagi na wasze doświedczenie w modyfikacjach dotyczących phpBB2, mam prośbę i pytanie tzn.
Czy istnieje możliwość uzyskania takiej zniany, aby użytkownicy zalogowani zakładali dziennie 3 lub 4 tematy na forum, natomiast liczna komentarzy pozostałaby nieograniczona, lub czy istnieje jaki kolwiek hack dający taką możliwość.