quba napisał(a):
tak, ale latwo moglby to oszukac zwykly user + to cloacking, ktory moze byc tragiczny w skutkach

a może tak: dostęp dla osób które mają 20 postów oraz dostęp tylko dla IP googlebota, bo wiadomo ze jeśli zablokuje to nie będzie mi indeksował wybranego działu