Witam
Siedzę od pięciu minut na
Flocku i muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem... Działa szybciej od FireFoxa

Nie tylko jako program, ale także szybciej wczytuje strony... Tak mi się przynajmniej zdaje. Narazie wersja pre, po angielsku, ale wydaje się hmm... niezła
Download:
http://flock.com/developer/
Polecam!
Przynajmniej spróbujcie
Może wreszcie fanatycy IE zmienią swoje upodobanie?
No i jeszcze jedno - użytkownicy FireFoxa/Mozilli/NetScape'a nie będą mieli żadnych z nią problemów - również bazuje ona na silniku Gecko, a ponoć nawet na silniku FireFoxa
[ Dodano: 23 Paź 2005 01:27 ]Jedno tylko mnie zdenerwowało - brak możliwość importu danych z FireFoxa