Zaintalowalem hacka. Mam jednak problem poniewaz w miejscu nicka przy poscie pokazuje sie blad. Powieniem pokazac sie Nick oraz w alt Wstaw nick autora do szybkiej odpowiedzi. Niestey pokazuje sie blad:
Kod:
Administrator[/b]")" title="Wstaw autora do szybkiej odpowiedzi">Administrator
@Site Admin
linie z modyfikacji:
[phpbb]templates/[your_template]/viewtopic_body.tpl
#
#-----[ FIND ]------------------------------------------
#
{postrow.POSTER_NAME}
#
#-----[ REPLACE WITH ]------------------------------------
#
<span style="cursor: pointer" onclick="if (document.post && document.post.message) emoticon("
{postrow.POSTER_NAME}")" title="{postrow.L_INSERT_AUTHOR_QUOTE}">{postrow.POSTER_NAME}</span>[/phpbb]
oraz
[phpbb]#-----[ FIND ]------------------------------------------
#
><span class="postbody">{postrow.MESSAGE}
#
#-----[ BEFORE, ADD ]------------------------------------
#
onmouseup="if (document.getSelection && document.getSelection() || document.selection && document.selection.createRange && document.selection.createRange().text) quoteAuthor = "{postrow.POSTER_NAME}""[/phpbb]
Może ktos podpowie co moglo sie wydarzyc