Carlson napisał(a):
Proponuję zaznajomić się ze słownikiem ortograficznycznym języka polskiego, a później pisać posty. W każdym twoim poście widzę błąd ortograficzny
Napewno nie w każdym. A z ortografią mam sporo problemy też w szkole.
Cytuj:
idąc za frazą HTTPS jest to szyfrowane połaczenie, tak samo z Cookie. Jeśli sewrer obsługuje HTTPS to Cookie mogą byc szyfrowane, bo w obecnej postaci są przesyłane takjakby czyste
Czyli opłaca się czy nie ?

Spowoduje to wolniejsze działanie forum ?